Ons volledig bestuur

E.H. Marc Soens  :  Proost

Brouwerijstraat 21 Bus 7, Nazareth  Tel:09/3840896

e-mail : soens.mark@skynet.be


Huys Silvain : wijkverantwoordelijke

Lijsterstraat 5, Nazareth Tel : 09/3856133


De Clercq Roland : verantwoordelijke fietsen, wandelen

Guillaume Delmeirenlaan 29, Nazareth Tel : 09/3855443

e-mail : roland.de.clercq@skynet.be


Van Hoecke Ann : wijkverantwoordelijke

Brouwerijstraat 27 bus3, Nazareth Tel : 0476/647296

e-mail : annvanhoecke@telenet.be


Vlaemynck Linda : wijkverantwoordelijke

Dorp 17 B2, Nazareth  Tel : 0476/351805

e-mail : lindavlaemynck@outlook.be


De Vriese Martine : wijkverantwoordelijke

Eeckhoutsdreef 29, Nazareth,  Tel: 0479/354089

e-mail: martine.de.vriese@telenet.be


Van Caeneghem Christiane, wijkverantwoordelijke

Drapstraat 85A  bus 201, Nazareth,  Tel : 09/3864591

e-mail: vancaeneghemchristiane@skynet.be


Van Oost Marc, wijkverantwoordelijke, wandelen,  fietsen.

Termeerenstraat41, Nazareth,   Tel : 09/3855816

marc.van.oost3@gmail.com


De Geyter Monique : wijkverantwoordelijke, kaarten .

Huisepontstraat 62, Nazareth,   Tel: 0498/29999o


Dhondt Sylvain : fietsen

Drapstraat 50 bus 2, Nazareth  Tel : 09/3845179


Lootens Ani  : wijkverantwoordelijke

Schraaienstraat 37, Nazareth  Tel : 09/3854895

e-mail : ani.lootens@proximus.be


Haegeman Annie : wijkverantwoordelijke

Roombaardstraat 45, Nazareth  Tel : 09/3854610

e-mail : annie.haegeman@telenet.be


Ghijselinck Rita : wijkverantwoordelijke

’s Gravenstraat 196, Nazareth, Tel : 09/385 63 69

e-mail :rita.ghijselinck@telenet.be

_______________________________________________

De Groote Katelijne : wijkverantwoordelijke

Steenweg 88D 003, Gavere (Asper) Tel : 09/3840179

e-mail : katelijnedegroote@skynet.be

_______________________________________________

De Smet Adriën : wijkverantwoordelijke

Oudenaardseheerweg 60, Nazareth, Tel : 09/3854686

e-mail : adriendesmet01@gmail.com

_______________________________________________

De Boever Eddy : wijkverantwoordelijke

Lijsterstraat 13, Nazareth, Tel : 09/3856354

e-mail : desmet_rita@hotmail.com