Ons volledig bestuur

E.H. Marc Soens  :  Proost

Brouwerijstraat 21 Bus 7 Nazareth  Tel:09/3840896

e-mail : soens.mark@skynet.be


Huys Silvain : wijkverantwoordelijke

Lijsterstraat 5 Nazareth Tel : 09/3856133


De Clercq Roland : verantwoordelijke fietsen, wandelen

Guillaume Delmeirenlaan 29 Nazareth Tel : 09/3855443

e-mail : roland.de.clercq@skynet.be


Van Hoecke Ann : wijkverantwoordelijke

Brouwerijstraat 27 bus3 : 0476/647296

annvanhoecke@telenet.be


Clauwaert Sara : wijkverantwoordelijke

Dorp 13B bus 4 Nazareth  Tel : 09/3854923 wijkverantwoordelijke


De Vriese Martine : wijkverantwoordelijke

Eeckhoutsdreef 29 Nazareth  Tel: 0479/354089

e-mail: martine.de.vriese@telenet.be


Van Caeneghem Christiane, wijkverantwoordelijke

Drapstraat 85A  bus 201 Nazareth  Tel : 09/3864591

e-mail: vancaeneghemchristiane@skynet.be


Van Oost Marc, wijkverantwoordelijke, wandelen,  fietsen.

Termeerenstraat41 Nazareth   Tel : 09/3855816

marc.van.oost3@gmail.com


De Geyter Monique : wijkverantwoordelijke, kaarten .

Huisepontstraat 62    Tel: 0498/29999o


Dhondt Sylvain : fietsen

Drapstraat 50 bus 2 Nazareth  Tel : 09/3845179


Lootens Ani  : wijkverantwoordelijke

Schraaienstraat 37 Nazareth  Tel : 09/3854895

ani.lootens@proximus.be


Haegeman Annie : wijkverantwoordelijke

Roombaardstraat 45  Nazareth  Tel : 09/3854610

e-mail : annie.haegeman@telenet.be


Ghijselinck Rita : wijkverantwoordelijke

’s Gravenstraat 196 Nazareth Tel : 09/385 63 69

rita.ghijselinck@telenet.be

_______________________________________________

De Groote Katelijne : wijkverantwoordelijke

Steenweg 88D 003 9890 Gavere

e-mail : katelijnedegroote@skynet.be